POLITIKALAR

SUN CHEMICAL TÜRKİYE KALİTE POLİTİKASI
Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak sağlamakta olduğumuz servislerde müşterilerimizin memnuniyeti esastır. Sun Chemical Türkiye Yönetim Ekibi, Kalite Yönetim Sistemi Politikasının etkili bir şekilde uygulanmasından sorumludur.

SUN CHEMICAL TURKİYE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI
Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak sağlamakta olduğumuz servislerde müşterilerimizin memnuniyeti esastır. Sun Chemical Türkiye Yönetim Ekibi, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Politikasının etkili bir şekilde uygulanmasından sorumludur.

SUN CHEMICAL TÜRKİYE İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİK POLİTİKASI
Sun Chemical Türkiye iş Sağlığı ve Güvenlik Politikası (Sun Care®) çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin, müşterilerimizin, yüklenici firmaların, komşularımızın, faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer kişilerin, karşılaşabilecekleri tehlike ve riskleri ortadan kaldırmak amacı ile; tüm süreçlerimizin, ekipman ve çalışma koşullarımızın, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak ve devam ettirmektir. Güvenliğe verilen öncelik, operasyonel ve ticari konuların üzerinde olacaktır.

SUN CHEMICAL TÜRKİYE ÇEVRE POLİTİKASI
Sun Chemical, çevrenin korunmasına ve kirliliğin önlenmesine en yüksek önceliği vermektedir. Sun Chemical Türkiye çevre politikası, faaliyetlerimizin, süreçlerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin çevre üzerindeki etkilerini mümkün olan en alt düzeye indirmek amacı ile; tüm süreç ve prosedürlerimizi bu doğrultuda sürekli gelişimini devam ettirmektir.

SUN CHEMICAL TÜRKİYE BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
Sun Chemical Türkiye Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası; çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin, müşterilerimizin, yüklenici firmaların, komşularımızın, faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer kişilerin, karşılaşabilecekleri bilgi güvenliği risklerini ortadan kaldırmak amacı ile; tüm süreçlerimizin, ekipman ve çalışma koşullarımızın, bilgi güvenliğini sağlamak ve devam ettirmektir.

MUSTERI SIKAYET FORMU

SUN CHEMICAL MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ PROSES AKIŞ ŞEMASI

MUSTERI MEMNUNIYET ANKETI